שילוח מסין - מתייעצים, משווים וחוסכים

שילוח מסין

 

 

כל מה שצריך לדעת על שילוח מסין


שילוח מסין כמה זה יעלה לי? איזה סוג שילוח הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין מוצרים מסין.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת יבוא מסין טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות יבוא מסין איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 יבואנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

טיפים עבור שילוח מסין - דע את העסק


שונים ככל שיהיו מבני המערב, נפתחו בשוק הסיני למסחר לפני כמה עשורים- ועולם הייבוא והיצוא לא יהיה אותו הדבר לעולם.

כיום, מאות אם לא אלפי עסקים בעולם כולו משמשים בשירותי הייצוא, ייבוא, הספקה והייצור של סין כדי להוזיל את עלויות ייצור או רכישת המוצרים שלהם- או כדי להכניסו אל תוך השוק הסיני. בין אם המטרה שלך להצטרף להצלחת הייצור או הייצוא של סין (ע"י יבוא) או שהנך מעוניין בייצור מוצרים עבור העם הגדול ביותר בעולם- כדאי שתדע כי להבדלי התרבות אכן יש השפעות.

 

לעבוד מול זרים


שלא כמו אירופאים, אמריקאים או אפילו הודים- התרבות הסינית שונה משלנו כל כך, שיכול להזיק לעסקך לא להכיר אותה. בתור עם שלמד בסדנאות מיוחדות על ערך החיוך במשא ומתן- ייתכן ותמצא את עצמך מערער יחסים עם חברת שילוח מסיןאו ייצור טובה בסין רק בגלל שלא הכרת מנהגים אז למד אותם.

כמו בכל העולם, אבל אולי יותר, כאשר מדובר על סין – חשוב להיות מקצוען. לא רק בשל הרושם הראשוני החשוב ויחסי העסקים המוצלחים, אלא כדי לקבל את מה שרצית כשהזמנת ולא משהו אחר.

 

על שילוח מסין


בין תחליט על ייצור או ייבוא מוצרים מסין, תמיד תצטרך להתעסק עם שילוח מסין, לעיתים אפילו אם מדובר על ייצור עבור הסינים עצמם.

שילוח ולוגיסטיקה מסין הוא נושא עוצמתי שיש ללמוד אותו לעומק בפני עצמו, בגלל הבדלי הפיקוח, האחריות ושאר החוקים הנוגעים לדבר.

על אף היות שילוח מסין למערבדבר שבשגרה בימים אלה, בין אם מדובר על שילוח ימי מסיןאו שילוח אווירי מסין- עדיין אין שום סיבה שתהיה טרף קל לייצר באיכות ירודה או לכל המעוניין לעשות עוקץ על גבך וגבי כספך.

מובן כי לסוגי שילוח מסין מחירים שונים לגמרי.

 

טיפים עבור יבוא טקסטיל - לגופו של עניין

לבדוק ושוב לבדוק

בעת שילוח מטעני קרגו מסין, בעיקר שילוח מסין לאירופה נהוג להשאיר סוכן של החברה המקבלת, הבודק את איכות הסחורה טרם היא יוצאת אל יעדה.

כך תוודא כי אכן קיבלת את מה שרצית טרם שילוח מוצרים מסין אל ישראל, זאת אומרת גם שהפיצוי יתרחש מהר יותר מאשר לו היה שילוח מסין לישראל אכן מתקיים.

במועד המצאת הבד והטקסטיל קשה לעמוד- מדובר על משהו שהולך עם האדם כל כך הרבה שנים, שכבר הפך לחלק מהותי מתרבותו.

מכל תרבות. כמעט ואין תרבויות בעולם בהם לא משתמשים בטקסטיל לשלל מטרות- בין לבוש, לקישוט הבית, השיער והגוף.

אבל טקסטיל הוא עסק לא זול, אפילו עם היצור ההמוני והמפעלים המשוכללים. אחת הדרכים להוזיל את ההוצאות על הטקסטיל לבית וללבוש הינה שיטת "עשה זאת בעצמך"- רכישת בדים ותפירה עצמאית של הבדים והמלבושים שאתם צריכים.

קודם כל כלים

כדי לתפור, לא צריך הרבה כמו שנדמה לכם. כל מה שצריך הוא מכונת תפירה טובה, כמה גלילים של חוטים ובד.

אבל, למי שתופר לעצמו מלתחה שלמה, משתלם לבדוק אופציות של יבוא טקסטיל מחו"ל, בעיקר יבוא טקסטיל מסין.

שלא כמו הסטיגמה הטוענת כי בסין מייצרים רק מוצרים וחומרים ירודי איכות, יבוא טקסטיל מסין לא חייב להיות של טקסטיל מאיכות ירודה.

ההפך נכון. לסין יש יכולות ייצור גבוהות ומפעלים בכל רמות האיכות, שיכולים לתת לכם מענה למגוון רחב מאד של בדים, לשלל מטרות.

אפשר שתזמינו בדים לתפירת בגדים, או מפות ווילונות לביתכם, אפשר שתרצו להזמין בדים חזקים יותר- המשמשים לריפוד ספות למשל- ובכל מקרה, כדאי לכם לבדוק את אופציות היבוא מסין לפני שתתחייבו לספק בארץ המייבא בדים דומים במחירים הרבה יותר גבוהים- מאירופה או אמריקה.

 

לא רוצה לבד - שירות יבוא בדים מסין

 

גם למי שאינו מעוניין לעסוק ישירות בעניין יבוא בדים מסין או להתעסק עם יבואני טקסטיל מסין ישנה אופציה לחסוך על מחירי הבד והטקסטי שהנם לא זולים במיוחד בארץ.יבוא בגדים מסין וגם יבוא טקסטיל לבית מסין יכולים לחסוך לכם פרוטה או שניים- בתנאי שתשקיעו את הזמן והמרץ בחיפוש, ארגון והסידור של המשלוח והיבוא של טקסטיל לבית.

בעיקר כאשר מדובר על בגדי פרימיום ואיכות גובהה, אפילו אם לוקחים בחשבון את מס יבוא טקסטיל והוצאות מכס יבוא טקסטיל, שינוע, הובלה ומשלוח- עדיין משתלם יותר לקנות ע"י יבוא טקסטיל מסין ולא בארץ.

כאשר מדובר על יבוא טקסטיל מחירים נעים בהתאם לאיכות ומידת החיסכון שלכם, תהיה בהתאם גם היא.

 

טיפים עבור יבוא רהיטים מסין

 

- לראות, לגעת, לקנות

 

גם לאלה מאתנו שאוהבים לראות בעיניים את הרכישות שלהם, קשה להתעלם מהיתרון הגובר של רכישה דרך האינטרנט.

האינטרנט הרי הפך את העולם לכפר גלובאלי אחד- עכשיו, אתה יכול לרכוש מכוניות יוקרה ביפן, להזמין יאכטה המיוצרת בגרמניה וגם ליהנות מהריהוט יוקרתי המורכב במיוחד בשבילך בסין. מעבר לתחושת הפינוק מהידיעה שהחומרים מהם בנוי הריהוט שלך אוטנטיים למקום ממנו הם באו ולזמינות הגבוהה של הרכישה, ישנה גם סוגיית הכסף- שהרי בד"כ כאשר מדברים על יבוא, מדובר על חסכון לא קטן, בטח כאשר מדובר על יבוא רהיטים מסין.

 

רהיטים איכותיים מסין - איכות ושוב איכות

 

אז לפני שתשקע בחלומות על רהיטי הרכב בעצמך נוסח איקאה- דע לך שמשתלם ביותר לארגן יבוא רהיטים מסין דווקא של רהיטי יוקרה.

אולם יהיה חסכון גם אם תעשה יבוא רהיטים מסין של ריהוט בינוני ואפילו ריהוט באיכות ירודה, אבל השדרוג הגדול ביותר שתוכל לעשות הוא דווקא בריהוט יוקרתי.

יבוא ריהוט לבית מסין ברמה גבוהה יכול לעלות לך פחות באופן משמעותי ממקבילו בארץ או במדינות אירופה (משם הרי נהוג לרכוש ריהוט באופן מסורתי).

ככלל, יבוא אישי הוא זול בגלל החיסכון של התיווך של החנות והמיסים השונים, אך יבוא רהיטים מסין לבית משתלם גם בגלל שעלויות המשלוח מסין אינן יקרות כל כך (למרות המרחק).

מה גם שאנשים רבים עוסקים ביבוא מסין, כך שאפשר אולי לחסוך עוד יותר את העלויות ע"י שיתוף משלוח.

 

אילו רהיטים אפשר למצוא בסין?


איזה רהיטים אפשר למצוא בהיצע היבוא? כמעט הכל, יבוא ריהוט משרדי מסין, ייבוא מטבחים מסין, יבוא חדרי שינה מסין, יבוא ריהוט גן מסין ואפילו יבוא תכולת בית מסין בשלמותו- אם יש באפשרותך למצוא כזה, כולם אפשריים וחסכוניים למדי.

בדרך כלל, המשתמשים בשירותי ייבוא תכולת דירה מסין הם אנשים העושים רילוקיישן לישראל אחרי שהות ממשוכת בסין, אבל גם לאנשים שאינם חיים בסין יש מה לחפש בענייני היבוא של הריהוט.

אפשר למצוא אפשרויות ריהוט בסגנונות רבים- מסיני מסורתי ועד לאירופאי לגמרי במראה- אין שום סיבה שהריהוט שלכם יראה שונה אם לא תחפצו בכך.

בהתאם לסגנון, איכות וגודל הריהוט- משתנים מבחינת יבוא רהיטים מסין מחירים.

 

כמה עולה שילוח מסין?


שילוח מכולה בגודל 20 רגל  - 1,500-1,700 $
   
שילוח מכולה מסין בגודל 40 רגל - 2,700-2,900 $
   
שילוח מכולה מסין בגודל 40HQ 
2,800-2,900 $

 

פניות אחרונות
שילוח מסין
רציתי לשאול אם אני רוצה לקנות מסין קונטינר שלם של 20 רגל של נייר טפט
כמה תעלה לי הובלה ?
מכס?
וכדומה
אזור המרכז
10/07/2020 09:31:41
שילוח מסין
מעונין בהצעה לשילוח מסין
באר שבע והסביבה
29/03/2020 04:12:19
שילוח מסין
מעוניין לייבא 2000 יחידות של מגן-מזרן מסין. מתעניין בעלויות הייבוא/משלוח
בית שמש והסביבה
02/02/2020 19:12:30
שילוח מסין
אהלן אני אליאב מחברת ChinaWay המונה מאות לקוחות מישראל.
בעוד כחודש אני אבצע רילוקיישן לסין לעיר אייו.
אני מעוניין לאתר חברה שאוכל לעבוד איתה בצוותא, על מנת למצוא הספק המתאים במחיר האטרקטיבי ללקוחות ובנוסף חברה העוסקת בשילוח מסין.
תודה רבה מחכה למענה.

קריות
03/01/2019 11:41:41
שילוח מסין
מעוניין ליבא בגדי ילדים לסחר בארץ
ירושלים והסביבה
05/12/2018 14:46:03
שילוח מסין
אנחנו מציעים שירותי אחסון ולוגיסטיקה מקצועיים ללקוחות קטנים וגדולים בכל נפח ולכל תקופה, נשמח לשת"פ איתכם
אזור השרון והסביבה
08/11/2018 14:28:30