יבוא תיקי בד

 

 

כל מה שצריך לדעת על יבוא תיקי בד


יבוא תיקי בד מסין כמה זה יעלה לי? איזה סוג תיק בד הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין מוצרים מסין.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת יבוא מסין טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות יבוא מסין איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 יבואנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

שקיות בד ותיקי בד במקום שקיות ניילוןהאם ידעת שהישראלי הממוצע צורך כ 272 שקיות ניילון בשנה?! לא ידעת ששקית ניילון אחת לא תתפרק ולא תתכלה למשך מאות שנים?!

לא יודע שכיום זיהום של שקיות הניילון מהווה בעיה כלל-עולמית?! התחלת להיבהל?! בצדק!! אז מה עושים? מהו הפתרון?!

מה אתה כבעל עסק ותושב כדור הארץ יכול לעשות?! כל התשובות ועוד בהמשך - עשה הכרות עם "חוק שקיות הניילון" הבא עלינו לטובה, קבל מידע על שקיות הבד ותפקידן ביומיום ואפילו גלה איך תוכל לנצל את החוק לטובתך - רק המשך לקרוא ותראה איך ב10 דקות תחסוך אלפי שקלים ותציל בדרך שלך את העולם!

 

אז בואו נבין את חוק שקיות הניילון החדש

מה החוק אומר?

כיום, שקיות הניילון מחולקות בחינם, כל זאת הולך להשתנות בעקבות החוק החדש! בעקבותיו, יוטל היטל בסך 60 אגורות לשקית ניילון על הצרכן, שאותו יעבירו לקרן ניקיון סביבתית (שתפעל למען העלאת מודעות הציבור ולמען החוק) וליצרני השקיות כפיצוי.

זאת יתבצע למשך תקופה של שנתיים ולאט לאט יופחת עד לביטולו כליל, כמובן בהנחה שהציבור יאמץ לחיקו את שקיות הבד.

 

היי! בגלל החוק עכשיו אני, כצרכן,

 

אשלם 60 אגורות כל פעם שאצא לקניות!


המחשבה הראשונית היא שעכשיו אנחנו, כצרכנים, נצטרך לשלם 60 אגורות לשקית ויהיה פה לכל אזרח במדינה עוד נזק בכיס! אז מה הפתרון? ובכן החוק כיסה גם את זה - בעלי עסק כמוכם באשר הם יחויבו לספק לצרכן שקיות בד רב פעמיות בחינם לתקופה מוגבלת! - עוד פרטים בהמשך!

יש הערות?

חשוב לציין שהחוק לא חל על בתי מרקחת ומזון הנמכר בתפזורת כגון ירקות, פירות, גרעינים וכו'.

למה יש חוק חדש?  טוב בשבילך, טוב לסביבה!

נתחיל ונאמר, שהחוק החדש?

הוא בכלל לא חדש! בקליפורניה החוק נמצא כבר קרוב לשנה וביותר מ 100 ערים בארה"ב ננקטו כבר צעדים חסרי תקדים נגד חלוקה חינמית של שקיות ניילון!

המלחמה נגד שקיות הניילון כבר החלה - אך בואו נעצור לרגע: מה בעצם כ"כ נורא בשקיות הניילון?!

ניתן 5 נזקים עצומים ועיקריים שגורמות שקיות הניילון:

1. נזק אסטטי - הסביבה שאנו חיים היא חשובה לנו, היא מעניקה לנו נוחות ומנעימה את זמננו על כדור הארץ. שקיות הניילון, כחלק מתרבות שלילית שהושרשה בעידן המודרני, נזרקות בכל מיני מקומות מפאת תפקידן החד פעמי ומכערות את הסביבה בין אם זה בצדי הכביש או בחופי הים וכו'.

2. נזק סביבתי - על הנזק הנגרם לסביבה אפשר לכתוב ספרים שלמים אז נאמר רק כך - שקיות ניילון אינן מתפרקות במשך מאות שנים וגם כאשר תהליך ההתפרקות מתחיל הוא גורם לפליטת גזי חממה אשר תורמים להתחממות הגלובלית של כדור הארץ. חשוב להדגיש שהנזק הינו בממדים עצומים אשר פוגע משמעותית בכדור הארץ עליו אנו חיים בין אם זה בצמחיה או בנו.

3. נזק לבעלי חיים - הנזקים הנגרמים משקיות ניילון לבעלי חיים באים בהמון דרכים, מחנק כתוצאה מהיקלעות של בעל חיים אל תוך השקית (כמו צבי ים, חתולים וכו') ועד בליעה של ממש של שקיות ניילון והרעלה של בעל החיים מבפנים! הנזק לבעלי החיים הוא הרבה יותר נפוץ כיום ואינו בתודעת הציבור כמו שרצוי שיהיה! מדולפינים, לוויתנים, שמורות אלמוגים ועד חיות הבית הפרטיות שלנו כמו כלבים וחתולים - כל בעל חיים נפגע או עשוי להיפגע כתוצאה מזריקה של שקית ניילון.

4. נזק חינוכי - השימוש בשקיות ניילון מעודד שימוש במוצרים חד פעמיים אשר נזרקים ומייצרים פסולת בכמויות עצומות! במקום להשתמש במוצר כמה פעמים, כל מוצר חד פעמי נזרק תוך כמה דקות עד כמה שניות ומאבד את השימושיות שלו לחלוטין!

5. נזק עתידי - בין אם זה תרומה נדיבה להתחממות הגלובלית או בין אם זה חינוך שגוי לילדנו ולדורות הבאים - כל נזק הוא נזק שיכול להיות נזק לעתיד הנראה לעיין ואפילו נזק שיכול להתפתח לנזק בלתי הפיך!

אחרי שהבנו את הנזקים המאסיביים שנגרמו, נגרמים וייגרמו - מה היתרונות של החוק? למה חוקקו אותו?

מטרת החוק היא פשוט לצמצם את נזקי שקיות הניילון בכל המישורים, ברגע שנשתמש פחות, נזיק פחות! החוק שומר על הכלכלה (כפי שהסברנו לפני ושיובהר עוד יותר בהמשך) ובמקביל עוזר לשיקום האקולוגי של כדור הארץ.

 

אז מה זו בעצם שקית בד?


ראשית בשביל להבין מה התחליף לשקיות הניילון, נבין מה זו שקית ניילון קודם כל. שקית ניילון מיוצרת מתוצרי לוואי של נפט גולמי כמו כל מוצרי הפלסטיק.

ראשית, לוקחים את הנפט הגולמי, מזקקים אותו ומקבלים תוצר חדש הנקרא: "נפטה".

על התוצר החדש מפעילים תהליכים כימיים מורכבים ומקבלים חומר חדש הנקרא פוליאתילן שממנו מייצרים את שקיות הניילון שכולנו מכירים.

 

אז מה אלו שקיות הבד, המתיימרות להחליף

 

את שקיות הניילון?


ובכן שקיות הבד שעתידות להחליף את שקיות הניילון יגיעו בכמה גדלים ולכל גודל חומר שונה. השקיות יהיו כמובן, רב פעמיות שהקטנה ביותר תהיה מסוגלת להחזיק עד 15 ק"ג. לכל משפחה ייתנו שוברים לרכישת שקיות הבד לתקופה מוגבלת.

ההשקעה הכי משתלמת לעסק שלך - למה החוק יעשה לך טוב בתור עסק קטן!

ראשית כל, עסק מוסרי יותר.

היתרון העצום של החוק הוא שכבעל עסק, ייסורי המצפון על שקיות הניילון והנזקים שהן גורמות ייעלמו! כבעל עסק אתה תנהל עסק ידידותי לסביבה ותתרום לכדור הארץ על בסיס יומיומי בצעד אחד פשוט ומשמעותי!


חסכון כספי

על החוק החדש יש הרבה מתלהמים והועלו המון טענות לעובדה שהצרכן הולך לשלם על שקיות הניילון ובכך ייגרם לו נזק כספי שלא היה מקודם, המזל שלכם כבעלי עסק קטן הוא שהחוק מבחינה כספית לא ישפיע משמעותית על העסק שלכם ואפילו יוכל לחסוך ולהכניס לכם כסף!

כל ההוצאות על שקיות הניילון אצלכם כעסק יבוטלו ויתחלפו בהשקעה כספית חד פעמית לתקופה מוגבלת על תיקי בד! אחרי התקופה המוגבלת אפילו תוכלו להרוויח, כי יתאפשר לגבות כסף על שקיות הבד! בסופו של עניין, לטווח הארוך כבעלי עסק עצמאי אתם לא נפגעים ואפילו מרוויחים מכל העניין!

 

מיתוג חינמי וקבוע לעסק!


החלופה המוצעת לשקיות הניילון היא שקית הבד. כיום כל שקית ניילון ממותגת בלוגו אך שקית ניילון הנה חד פעמית, נזרקת במהירות ובד"כ מלאה בפגמי ייצור אשר לא מציגים את הלוגו בכבוד.

להבדיל משקית הניילון, שקית הבד היא רב פעמית, רב שימושית ויותר איכותית! ז"א שהדפסת הלוגו תישאר ברורה ואיכותית לאורך יותר זמן, השימוש בשקית הבד יהיה לאורך זמן ובמקום למצוא את הלוגו שלכם בפח האשפה, תוכלו למצוא אותו על כל כתף בסופר או ברחוב לאורך זמן ובתדירות גבוהה!

בסופו של עניין, בהשקעה ראשונית בסיסית בשקיות בד ממותגות לעסק הנכם מרוויחים פרסום קבוע במקומות שונים ומגוונים בסביבתכם והישארות בתודעת הלקוח לאורך זמן!

 

אז איך אני עושה את זה?


כיום, יותר קל מתמיד להתקדם לשקיות בד! חברות רבות כבר עלו על הפוטנציאל העסקי הטמון פה ומשווקות בסיטונאות שקיות בד מעוצבות לטעמכם בזמן אספקה קצר ביותר! כל מה שצריך לעשות הוא לחפש בגוגל עסקים העוסקים בתחום זה ולהשוות מחירים במהירות וביעילות! הדרך לקדמה היא קליק אחד קדימה!

בואו נסכם

בשורה התחתונה, החוק הינו חוק הבא לטובתנו וכמו כל דבר הוא ידרוש הסתגלות מכולנו כחברה, אך מה שיינתן לנו כתוצאה מהחוק בין אם זה צמצום נזקים שונים או הטבות כלכליות, שווה כל מאמץ ושקל של השקעה! התקדמות לעבר שקיות הבד רק יקדם אותנו הלאה לעבר עתיד מוסרי ובכללי, פשוט טוב יותר!

 

כמה עולה שקיות בד?

 

שקית בד ללא הדפסה יחידה אחת -  5-10 ש"ח
 
שקית בד כולל הדפסה יחידה אחת - תלוי מוכבות עיצוב
 
שקית מנייר ממוחזר יחידה אחת - 1-2 ש"ח

כמה עולה תיקי בד? (מחירים ליחידה)

תיק אלבד עם רצועה ארוכה - 2-3 ש"ח

תיק אלבד רחב עם רצועה ארוכה - 2-3 ש"ח

תיק אלבד 90 גרם - 2-3 ש"ח

תיק אלבד 100 גרם - 3-4 ש"ח

תיק אלבד לבקבוק יין - 3-4 ש"ח

תיק אלבד לשתי בקבוקי יין - 4-5 ש"ח

תיק כותנה 80 גרם - 4-5 ש"ח

תיק כותנה 100 גרם צבעוני - 4-5 ש"ח

תיק קניות מבד לא ארוג כולל תחתית קשיחה - 3-4 ש"ח

תיק כנסים מבד קורדובה - 8-15 ש"ח

תיק צד מבד קורדובה - 15-16 ש"ח

תיק סטודנט מבד קורדובה - 15-18 ש"ח

תיק כתף מבד קורדובה - 13-16 ש"ח

תיק למחשב מבד מיקרופייבר - 17-19 ש"ח

פאו'ץ ריצה מבד - 18-25 ש"ח

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
תיקי בד
אשמח להצעת מחיר לשקית בד עם לוגו שאשלח בקובץ. תודה רבה
מושבים בשרון
30/08/2020 17:40:34
תיקי בד
הצעת מחיר ל80 תיקי בד לבנים
תל אביב
23/08/2020 13:22:20
תיקי בד
הזמנת תיק כותנה
באר שבע והסביבה
22/06/2020 09:36:30
תיקי בד
הצעה ל 200 תיקי אל בד עם מיתוג במידות 36ֳ—40 רצוי ידית ארוכה
פתח תקוה והסביבה
25/05/2020 12:45:12
תיקי בד
הצעה ל 200 תיקי אל בד עם מיתוג במידות 36ֳ—40 רצוי ידית ארוכה
פתח תקוה והסביבה
25/05/2020 09:11:01
תיקי בד
שלום,
אשמח להצעת מחיר
לשקיות אלבד רחבות ממותגות עם רצועות. (הלוגו קיים, אין צורך בעיצוב)
כמות: 500 יח'

אשמח שתחזרו אליי,
לימור
אשדוד
20/05/2020 17:27:51