איתור עסקים בסין

 

 

כל מה שצריך לדעת על איתור עסקים בסין


איתור עסק בסין כמה זה יעלה לי? איזה סוג עסק הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין מוצרים מסין.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת יבוא מסין טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות יבוא מסין איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 יבואנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

טיפים עבור איתור עסקים בסין - לשרוד בכל מחיר


זהו זה. אתה כבר לא יכול יותר. העסק שלך, זה שהקמת במו ידיך ועמלת כל כך קשות בשבילו, לא יכול להמשיך ולעמוד בעלויות הייצור של המפעל המייצר את המוצרים שלך בישראל.

לפני שתחליט לומר נואש- הסתכל שמאלה וימינה ותגלה כי חלק נכבד מהעסקים שסביבך שורדים ואפילו משגשגים בעקבות הוצאת הייצור אל מחוץ לישראל. ואיזה מקום טוב יותר לייצור המוני- מאשר סין.

איתור ספקים מסין, איתור מפעלים או אפילו איתור מוצרים בסין הפך להיות מאוד אטרקטיבי עבור עסקים רבים בישראל, חסכון בכסף וזמן זה "שם המשחק" החדש של עולם העסקים התחרותי במדינה קטנה כמו ישראל, חנות או עסק שלא מצליחים להוריד מחירים, אינם מצליחים לעמוד מול המתחרים ולבסוף נאצלים לסגור....

יבוא מוצרים מסין הוא הפתרון החדש ישן והאפקטיבי ביותר שניתן היום למצוא.

 

מה לי ולסין - איתור ספקים בסין


אתה בטח תופס את הראש, מה לי ולסין? מה אני יודע על יצור מוצרים בחו"ל, ועוד בסין- שהינה בעלת חוקי ייצור, יבוא ושפה (חשוב לא פחות) שונה ולא מוכרת. את כל זה ניתן ללמוד בקורס יחסית קצר, כמובן.

אבל מאיפה מתחילים? איך בכלל ניגשים אל איתור עסקים בסין כדי למצוא את העסק שתהיה מרוצה ממנו הן מבחינת מחיר והן מבחינת איכות המוצר- ועוד בזמן קצר- כדי להחליף ישירות את העבודה במפעלים שלך שבארץ? נשום עמוק, מדובר על משהו הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב.

 

מומחים לאיתור ספקים ומפעלים בסין - מומחים ושוב מומחים

 

לאור העובדה שאנשים רבים מחפשים מפעלים בסין ועוסקים בייבוא או ייצור בסין, יש משרדים שלמים שעוסקים אך ורק בעשיית איתור עסקים בסין.

כך, השאלה כיצד לאתר עסקים בסין? יוצאת מהידיים שלך ונכנסת אל שלהם. אתה מצדך מדבר רק איתם והם, בדומה לכח אדם המחפש עובד עבור מעסיק, סורקים עבורך עסקים בסין ע"פ קריטריונים שתיתן בידם ומשדכים בניכם. כל כך פשוט.

חברה לאיתור עסקים בסין מתמחה בכל הניואנסים הקטנים של התרבות והשפה ובעלת ידע מעמיק בשוק העסקים הסיני- כך שלא יהיו חוסרי הבנות ובעיות עבורך כלל.

 

לייצר או לייבא מסין?


חלק מההגדרות של ייצור ויבוא מטושטשות מעט- למשל אם תמצא מוצר דומה לשלך, שאפשר לעשות בו תיקון או שניים- יקרא הדבר התאמת המוצר אל לקוח ולא ייצור.

ההבדל בין ייצור לייבוא ישפיע גם על טיב איתור עסקים בסין אותו אתה תנהל- האם עליך לאתר מפעלי ייצור או ספקי מוצרים מסין?

ייתכן ותרצה שהחברה המאתרת תעשה עבורך גם איתור ספקים מסין למוצרים הדומים לשלך ולא רק חיפוש מפעלי ייצור מראש.

 

פניות אחרונות
איתור עסקים בסין
מציאת ספקים אמינים איכות ומחיר בתחום הרהיטים בנישה שולחנות מעץ מלא
אזור המרכז
12/06/2020 11:19:36
איתור עסקים בסין
יבוא מסין ובדיקה ספקים ליווי ראשוני
אזור המרכז
23/06/2019 10:17:19
איתור עסקים בסין
איתור מפעלי תכשיטים זולים
ירושלים והסביבה
01/04/2019 15:30:47
איתור עסקים בסין
איתור עסקים בסין
באר שבע והסביבה
18/03/2019 00:08:58
איתור עסקים בסין
לפני השיחה לשלוח הודעה שמתקשרים לא עונה לכל אחד
רמת השרון - הרצליה
15/03/2019 23:55:21
איתור עסקים בסין
שלום,
אני מעוניין לייצר ולייבא לעסק שלי בד ספציפי מסין. אשמח לדבר איתכם.
זמיר
נתניה והסביבה
27/02/2019 14:31:09